Top

Regulaminy


REGULAMIN KARTY KIBICA

  1. Karta Kibica jest dokumentem imiennym.
  2. Koszt wyrobienia Karty Kibica ponosi jej właściciel.
  3. Karta Kibica została wprowadzona i obowiązuje na podstawie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20.03.2009 Dz.U.Nr 62 poz.504.
  4. Karta Kibica jest ważna wyłącznie z aktualnym dokumentem tożsamości ze zdjęciem.
  5. Karta Kibica obowiązuje na mecze organizowane przez RKS Raków Częstochowa S.A.
  6. Kartę Kibica nie wydaje się osobom posiadającym zakaz stadionowy wydany przez właściwy Sąd lub Klub, czasowo lub dożywotnio.
  7. W przypadku utraty Karty Kibica lub karty karnetu koszt wyrobienia duplikatu ponosi jej właściciel.
  8. Karta kibica umożliwia doładowanie w postaci karnetu na całą rundę / sezon, doładowania w formie biletu na jeden mecz bądź innego doładowania zgodnie z ofertą RKS Raków Częstochowa S.A.
  9. RKS Raków Częstochowa S.A. nie ponosi odpowiedzialności prawnej bądź materialnej w przypadku decyzji PZPN lub innego organu decyzyjnego o rozgrywaniu meczów bez publiczności.

Polityka Prywatności dostępna TUTAJ

Zapoznałem się z i akceptuję jego warunki. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RKS Raków Częstochowa S.A. oraz na przekazywanie tych danych podmiotom współpracującym z RKS Raków Częstochowa S.A., a w szczególności podmiotom zarządzającym rozgrywkami sportowymi, w celu umożliwienia obsługi systemu karty kibica i zapewnienia jej funkcjonalności. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych osobowych, prawie ich poprawiania oraz o dobrowolności podania przeze mnie moich danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane będą przy zachowaniu zasad określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2002r. nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania niniejszej karty kibica/karnetu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych we wniosku w celach marketingowych i promocyjnych przez klub z RKS Raków Częstochowa S.A, oraz przekazywanie tych danych partnerom marketingowym i promocyjnym tego podmiotu, a w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych od wszystkich tych podmiotów w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144 poz. 1204 z 2002 roku), dotyczących produktów i usług oferowanych przez z RKS Raków Częstochowa S.A Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych osobowych, prawie ich poprawiania oraz o dobrowolności podania przeze mnie moich danych osobowych (DZ.U. z 2002r. nr 101 poz 926 z późniejszymi zmianami). Administratorem danych osobowych jest RKS Raków Częstochowa S.A